-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013372-a
Завершена
55 770.00
UAH без ПДВ
Номер:
31d92a39a3b6497dac7c74d461cf509f
Внутрішній номер закупівлі:
30246545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013372-a
Замовник:
ЧЕРНІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562852
-
Адреса:
77460, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, село Черніїв, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Королюк +380986382462 cherniivvara@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) на вересень-грудень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року.
Отже, для забезпечення та організації вчасного та якісного надання послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (друкий прийом їжі) Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) з 02 вересня 2026 року по 18 вересня 2026 року (період, необхідний для проведення відкритих торгів на здійснення закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) на період до кінця грудня 2026 року включно), непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 02 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішенням 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради», враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, враховуючи те, що дотримання строків для проведення відкритих торгів (які становлять не менше 15-20 днів) є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальна потреба у здійснення даної Закупівлі.
Очікувана вартість:
55 770.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
13 день
Період постачання
02.09.2026 - 18.09.2026
Місце постачання
77460, Україна, Івано-Франківська область, село Черніїв, вул. Грушевського, №7
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Марчак Богдан Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3696205115
-
Адреса:
78222, Україна, Івано-Франківська область, с. Ворона, Коломийський р-н село Ворона вул.Липова будинок 89
Ціна пропозиції
55 770.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b754b6d874a4d8e88cb48684f963808
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013372-a-a1
Постачальник:
Марчак Богдан Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3696205115
-
Адреса:
78222, Україна, Івано-Франківська область, с. Ворона, Коломийський р-н село Ворона вул.Липова будинок 89
Номер договору:
15/26
Сума договору:
55 770.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 21:55
Статус:
Підписаний