-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №22 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013376-a
Завершена
73 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
e5622e79de524f769cde1723945b7136
Внутрішній номер закупівлі:
30246550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013376-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №20 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794935
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Било +380342565905 bylotania@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №22 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24 на вересень-грудень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року. Для забезпечення вчасного, безперервного, якісного надання Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №22 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24 в обсязі, що забезпечить потребу замовника на період проведення відкритих торгів за цим предметом закупівлі з 01 вересня 2026 року по 16 вересня 2026 року на період, необхідний для проведення відкритих торгів на здійснення закупівлі Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №22 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24 на період до кінця грудня 2026 року включно, існують об’єктивні обставини непереборного характеру, які унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів або електронного каталогу. Цей період покриває мінімальний строк тривання процедури відкритих торгів. Водночас Замовником 29.08.2026 року було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №22 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24 унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель:UA-2026-08-29-000700-a. Враховуючи основні умови застосування нагальної потреби: непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 01 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішення 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради»; враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, з огляду на можливі строки проведення відкритих торгів за Особливостями, договір про закупівлю може бути укладений не раніше ніж 16.09.2026 року є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальна потреба у здійснення даної Закупівлі.
Очікувана вартість:
73 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №22 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана-Павла ІІ, 24
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
76006, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Гоголя,10
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РУМІШ ЄВГЕНІЯ ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3396705420
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ, вул.Франка будинок 10-А квартира 19
Ціна пропозиції
73 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5a0664f1549e45ffbecfc097dd0d7d87
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013376-a-a1
Постачальник:
РУМІШ ЄВГЕНІЯ ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3396705420
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ, вул.Франка будинок 10-А квартира 19
Номер договору:
45/26
Сума договору:
73 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 21:58
Статус:
Підписаний