-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КОД ДК 021:2015-15130000-8 М"ясопродукти (Фарш із свинини, фарш із курятини)- ID: UA-2026-08-31-013663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246835
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
захищені носії особистих ключів (токени)- ID: UA-2026-08-31-013661-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246834
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир.- ID: UA-2026-08-31-013662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246833
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива EVOL 900 SXR 5W-30 SL/CF 4л- ID: UA-2026-08-31-013660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246832
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей 25 кг (Код ДК 021:2015:24910000-6 Клеї )- ID: UA-2026-08-31-013659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246831
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754192ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція ( яйця)- ID: UA-2026-08-31-013655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246828
Рованцівський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 36604608ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61»...×-
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-31-013653-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246827
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реставраційний ремонт навчальних кабінетів Нової української школи НУШ пілотного проєкту &...×-
Реставраційний ремонт навчальних кабінетів Нової української школи НУШ пілотного проєкту "Профільна освіта для 10-12 класів" Чернівецького ліцею №12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради за адресою вул. Лесі Українки, 1 в м. Чернівці
- ID: UA-2026-08-31-013658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246826
Чернівецький ліцей № 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21431052ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери повітря з монтажем- ID: UA-2026-08-31-013652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246825
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та обслуговування комп'ютерної техніки- ID: UA-2026-08-31-013654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246824
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Надвірнянського ліцею №2, Надвірнянської міської ради, Ів...×-
Послуги з організації харчування Надвірнянського ліцею №2, Надвірнянської міської ради, Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-08-31-013650-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246823
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для харчування учнів 10-11 класів осередка з вивчення навчального пр...×-
Кейтерингові послуги для харчування учнів 10-11 класів осередка з вивчення навчального предмету " Захист України" Делятинського ліцею №1 Делятинської селищної ради (ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-013651-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246822
ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559985ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11- ID: UA-2026-08-31-013647-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246819
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21733971ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнила (код ДК 021:2015 - 22600000-6 Чорнила)- ID: UA-2026-08-31-013646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246818
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІРКОПОЛОНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754097ДК 021:2015: 22600000-6 ЧорнилаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка шпакл.помаранчева 5*5- ID: UA-2026-08-31-013645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246817
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -