-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013653-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
5 778 170.88
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
59
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cbe90dae3e424ab2966786545f859b33
Внутрішній номер закупівлі:
30246827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013653-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011031
-
Адреса:
21028, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Пирогова, буд.46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432660177 vokl-zakypivly@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 778 170.88 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:10 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:10 - 16.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:10 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 778 170.88 «Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи