-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Надвірнянського ліцею №2, Надвірнянської міської ради, Івано-Франківської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013650-a
Завершена
2 396 580.00
UAH без ПДВ
Номер:
0bcfaf5e3ed843c699daf2e42e50a771
Внутрішній номер закупівлі:
30246823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013650-a
Замовник:
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20545842
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Романко 380635422663 Viktoriiaromanko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги (UA-2026-08-17-012225-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 396 580.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з готування їжі» для учнів 1-4 класів Надвірнянського ліцею№2 Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області
Кількість
13924 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ, будинок 18
На карті
Послуги з готування їжі» для учнів 5-11 класів Надвірнянського ліцею№2 Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області
Кількість
22302 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ, будинок 18
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Йосипенко Анна Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1999004523
-
Адреса:
78425, Україна, Івано-Франківська область, с. Назавизів, Соборна 55 а
Ціна пропозиції
2 396 580.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a32184119cc4d3084fcc4bf48905cd6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013650-a-a1
Постачальник:
ФОП Йосипенко Анна Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1999004523
-
Адреса:
78425, Україна, Івано-Франківська область, с. Назавизів, Соборна 55 а
Номер договору:
1
Сума договору:
2 396 580.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний