• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Реставраційний ремонт навчальних кабінетів Нової української школи НУШ пілотного проєкту "Профільна освіта для 10-12 класів" Чернівецького ліцею №12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради за адресою вул. Лесі Українки, 1 в м. Чернівці

Завершена

4 463 235.00 UAH з ПДВ
Номер: 9ef3d199520447eea54c85e65f3f1c18
Внутрішній номер закупівлі: 30246826
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013658-a   
Замовник: Чернівецький ліцей № 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради
Контактна особа: Данііл Стрекачов +380676120295 dstrekachov@gmail.com http://licey12.chernivtsy.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 4 463 235.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реставраційний ремонт навчальних кабінетів Нової української школи НУШ пілотного проєкту "Профільна освіта для 10-12 класів" Чернівецького ліцею №12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради за адресою вул. Лесі Українки, 1 в м. Чернівці
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 15.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДТОРГІНВЕСТ"
Ціна пропозиції 4 463 235.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9ab29e43461a4058b080878ccf348283
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013658-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДТОРГІНВЕСТ"
Номер договору: 25
Сума договору: 4 463 235.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 719 362.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 25 Ремонт реставраційний.pdf
docx
71_ДЦ_ЛК1_02-01-04.docx
docx
71_ДЦ_ДФ_02-01-01.docx
docx
71_ДЦ_ЛК1_02-01-03.docx
docx
71_ДЦ_ДФ_02-01-03.docx
docx
71_ДЦ_ВРЛК_02-01-05.docx
docx
71_ДЦ_ВРЛК_02-01-03.docx
docx
71_ДЦ_ЛК1_02-01-01.docx
docx
71_ДЦ_ЛК1_02-01-05.docx
docx
71_ДЦ_ЛК1_02-01-02.docx
docx
71_ДЦ_ВРЛК_02-01-01.docx
docx
71_ДЦ_ДФ_02-01-02.docx
docx
71_ДЦ_ВРЛК_02-01-02.docx
docx
71_ДЦ_ДФ_02-01-05.docx
docx
71_ДЦ_ОК_02-01.docx
docx
71_ДЦ_ДФ_02-01-04.docx
docx
71_ДЦ_ВРЛК_02-01-04.docx
docx
71_ДЦ_ДЦ_3.docx