• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11

Завершена

4 858 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 047cc14920124cc79ceb6ac5a0da4a2c
Внутрішній номер закупівлі: 30246819
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013647-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Омелян Оксана 380665606972 school.11.lutsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-06-010980-a
Очікувана вартість: 4 858 200.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11 (для учнів вікової групи від 6 до 10 років)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 17190 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 43023, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ НАЛИВАЙКА, будинок 10Б На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11 (для учнів вікової групи від 11 до 14 років)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 29880 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 43023, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ НАЛИВАЙКА, будинок 10Б На карті
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11 (для учнів вікової групи від 15 до 18 років)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 8820 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 43023, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ НАЛИВАЙКА, будинок 10Б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування"
Ціна пропозиції 4 858 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4631e7ac8f114785ada0fc269cd24b17
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013647-a-a1
Постачальник: КП "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування"
Номер договору: 26-26
Сума договору: 4 858 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 26-26 харчування.pdf