-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери повітря з монтажем
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013652-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
1 317 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
59
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a5ffc1959e2f4564935ae3c41ffbbca6
Внутрішній номер закупівлі:
30246825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013652-a
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Савицька +380631328428 0671574390s@gmail.com http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 317 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:10 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:10 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:10 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 317 500.00 Кондиціонери повітря з монтажем