• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кондиціонери повітря з монтажем

Оголошено тендер

1 581 000.00 UAH
Номер: 26c08cec3b134da58910bf091e6d0cb5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-016121-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський окружний адміністративний суд
Замовник: Київський окружний адміністративний суд
Очікувана вартість: 1 581 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кондиціонери повітря з монтажем
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 22:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кондиціонери повітря з монтажем
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 27 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума1 581 000.00 UAH