-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерела безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду- ID: UA-2026-08-31-012427-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245699
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЄДРПОУ: 42836259ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації між...×-
Послуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації міжмережевих екранів Fortinet Fortigate 100F, Fortinet Fortigate 200F, Fortinet Fortigate 400F та спеціалізованого програмного забезпечення FortiClient версії 7.х виробництва компанії «Fortinet» (США)
- ID: UA-2026-08-31-012425-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245698
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 03491079ДК 021:2015: 72820000-4 Послуги з тестування комп’ютерного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Право на використання комп’ютерної програми "M.E.DOC"- ID: UA-2026-08-31-012428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245696
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вентиляційне обладнання згідно з ДК 021:2015: 42520000-7 «Вентиляційне обладнання»- ID: UA-2026-08-31-012404-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245692
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4122 ЄДРПОУ: 26631241ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Грома...×-
Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, буд. 4 А, для влаштування найпростішого укриття. Коригування
- ID: UA-2026-08-31-012413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245691
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект меблів для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінни...×-
Комплект меблів для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області (створення сучасного освітнього простору) Код за ДК 021:2015 єдиний закупівельний словник - 39160000-1 - Шкільні меблі
- ID: UA-2026-08-31-012419-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245689
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24902799ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Гайсин/...×-
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Гайсин/)
- ID: UA-2026-08-31-012415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245688
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення блокнотів, папок- ID: UA-2026-08-31-012414-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245687
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 45662927ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245686
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шкільні меблі- ID: UA-2026-08-31-012407-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245683
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944723ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гібридна сонячна електростанція- ID: UA-2026-08-31-012409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245682
ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна не промислового використання твердої породи- ID: UA-2026-08-31-012411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245681
ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22988325ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (яйця)- ID: UA-2026-08-31-012410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245679
Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)" ЄДРПОУ: 08563665ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшет Lenovo Tab 8/128 Wi-Fi Luna Grey + Clear Case (ZAEH0195UA)- ID: UA-2026-08-31-012398-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245678
Військова частина А7015 ЄДРПОУ: 24974095ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15110000-2 Мясо(Куряча грудка без кістки охолоджена;лопатка свинна без кістки охолоджена;...×-
15110000-2 Мясо(Куряча грудка без кістки охолоджена;лопатка свинна без кістки охолоджена; лопатка яловичина без кістки охолоджена)
- ID: UA-2026-08-31-012400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245676
НОВОПЕТРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 19404409ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-