-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гібридна сонячна електростанція
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012409-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
4 165 767.34
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
24
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f9471f9286e04217aef61ea1af49993e
Внутрішній номер закупівлі:
30245682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012409-a
Замовник:
ІНСТИТУТ КІБЕРНЕТИКИ ІМЕНІ В.М.ГЛУШКОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417176
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Зелінська +380672305154 kib0108@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 165 767.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:41 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 165 767.34 Гібридна сонячна електростанція