• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гібридна сонячна електростанція

Оголошено тендер

4 998 920.81 UAH
Номер: 06e01906ce024ecabb5fe3c9be19156e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014852-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ІНСТИТУТ КІБЕРНЕТИКИ ІМЕНІ В.М.ГЛУШКОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Замовник: ІНСТИТУТ КІБЕРНЕТИКИ ІМЕНІ В.М.ГЛУШКОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 4 998 920.81 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гібридна сонячна електростанція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 18:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541230 - Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень
Сума4 998 920.81 UAH