• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шкільні меблі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

778 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
12
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c3932af857254f0bb58458b9cc928629
Внутрішній номер закупівлі: 30245683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012407-a   
Замовник: Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
Контактна особа: Оксана Колцун +380674858132 oksanakoltsun1801@gmail.com https://fontanska-rada.gov.ua/upravlinnya-osviti-3/
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 778 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:41 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:41 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:41 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴778 000.00 шкільні меблі