-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шкільні меблі
Оголошено тендер
933 600.00
UAH
Номер:
0e79572b40c44b1fa5462d1bf25f2b03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014854-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944723
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вул. Степна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944723
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вул. Степна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
933 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільні меблі
Примітки:
Мова, якою заповнюється вся документація- українська
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стінка для шкіл гірка в навчальні класи
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стінка для шкіл гірка в навчальні класи
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Вішак дитячий на 10 гачків з полицями для взуття
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Вішак дитячий на 10 гачків з полицями для взуття
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Кабінет OFFICE BRW (S173-OFFICE-DSO)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Офісне крісло
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Комп'ютерний стіл
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафи для одягу
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл – пелюстка
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафи для одягу
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл для вчителя кутовий
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафа для дитячої роздягальні
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафа закрита з лотками та фотодруком
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафа закрита з 4-ма дверцятами та фотодруком
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафа 5-ти двернакомбінована з фотодруком
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафа 5-ти двернакомбінована з фотодруком
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафа напівзакрита з двома дверцятами з фотодруком
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шафа напівзакрита з чотирма дверцятами та фотодруком
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Тумба напівзакрита з однією дверцятами права з фотодруком
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Тумба закрита з двома дверцятами та з фотодруком
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл письмовий, 1-дверний, з трьома шухлядами
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Крісло ATLANT
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стінка - роздягальня
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис2210
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяФонтанська
Сума169 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис3110
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяФонтанська
Сума764 400.00 UAH