-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, буд. 4 А, для влаштування найпростішого укриття. Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012413-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
4 486 245.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
04
год
37
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
448ed810d1834d30a883496e6b5400d9
Внутрішній номер закупівлі:
30245691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012413-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23824057
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, пров.Громадянський будинок 4 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Суровицька +380542682006 sumy_ekstrena.zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 486 245.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:42 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:42 - 15.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:42 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 486 245.00 Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, буд. 4 А, для влаштування найпростішого укриття. Коригування