-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, буд. 4 А, для влаштування найпростішого укриття. Коригування
Оголошено тендер
5 383 494.00
UAH
Номер:
3932c9b3540549328738e5611e46de93
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014725-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23824057
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, пров.Громадянський будинок 4 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
×
-
Код ЄДРПОУ:
23824057
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, пров.Громадянський будинок 4 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 383 494.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, буд. 4 А, для влаштування найпростішого укриття. Коригування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 18:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2070 - Екстрена та швидка медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума5 383 494.00 UAH