• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Джерела безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду

Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником-резидентом України, повинні бути складені українською мовою. Усі інші документи, у разі неможливості надання документів українською мовою, можуть бути надані іноземною мовою. У такому разі у складі тендерної пропозиції додатково надається їх переклад українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою. Достовірність інформації, зазначеної в перекладі документа, має бути засвідчена підписом учасника. Офіційні документи, видані органом іноземної держави учаснику, повинні бути легалізовані в установленому в Україні порядку або засвідчені шляхом проставлення апостилю з додаванням перекладу цих документів українською мовою та з урахуванням пунктів 11 та 12 статті 34 та статті 79 Закону України «Про нотаріат», якщо інше не передбачено міжнародними договорами України або законодавством України. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)

154 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
14
год
15
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 401cb02e6b74429b8d612c7192a04fa1
Внутрішній номер закупівлі: 30245699
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012427-a   
Замовник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Контактна особа: Грищенко В.А. 380443631785 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 154 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:43 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:43 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:43 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 13:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴154 666.67 Джерела безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду