-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерела безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено тендер
185 600.00
UAH
Номер:
941695de56dd4f6db36178da7875e2ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014460-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ БЕРЕСТЕЙСЬКИЙ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ БЕРЕСТЕЙСЬКИЙ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
185 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Джерела безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду
Примітки:
Затверджено рішенням уповноваженої особи № 137 від 31 серпня 2026 року.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 17:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Потреба у здійсненні зазначеної закупівлі зумовлена наближенням осінньо-зимового періоду, значними пошкодженнями енергосистеми України та, як наслідок, високою ймовірністю запровадження графіків погодинних і аварійних відключень електричної енергії. Застосування джерел безперебійного живлення забезпечує безперервне живлення комп’ютерного обладнання під час перемикання між основним та резервним джерелами, унеможливлюючи його аварійне вимкнення внаслідок короткочасної перерви або відхилення параметрів електроживлення. У разі затримки запуску електричного генератора або неможливості його запуску джерело безперебійного живлення забезпечує резерв часу, необхідний для збереження незавершених документів та коректного завершення роботи. Використання комп’ютерного обладнання без джерела безперебійного живлення підвищує ризик втрати незбережених даних, аварійного вимкнення та нештатного перезавантаження комп’ютерного обладнання внаслідок перерви в подачі або стрибка напруги під час перемикання із зовнішньої електричної мережі на генераторну установку, а систематичні перерви та нестабільність електроживлення можуть негативно впливати на експлуатаційну надійність такого обладнання. З огляду на викладене, для забезпечення безперебійної та стабільної роботи суддів, працівників патронатної служби та апарату Вищого антикорупційного суду, існує потреба в здійсненні закупівлі.
-
Дата публікації:
31.08.2026 17:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0851010 - Здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом
Сума185 600.00 UAH