-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації міжмережевих екранів Fortinet Fortigate 100F, Fortinet Fortigate 200F, Fortinet Fortigate 400F та спеціалізованого програмного забезпечення FortiClient версії 7.х виробництва компанії «Fortinet» (США)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012425-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f5f8f2fb648a4c40bc7f35297806e2b2
Внутрішній номер закупівлі:
30245698
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012425-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491079
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Віталій Фурик +380443650364 furyk.vitalii@es.dcz.gov.ua https://www.dcz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72820000-4 Послуги з тестування комп’ютерного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації міжмережевих екранів Fortinet Fortigate 100F, Fortinet Fortigate 200F, Fortinet Fortigate 400F та спеціалізованого програмного забезпечення FortiClient версії 7.х виробництва компанії «Fortinet» (США)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449076
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО будинок 16
Ціна пропозиції
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2d719bc6008246b08811d426bc273746
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012425-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕКА ТА ІННОВАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449076
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО будинок 16
Номер договору:
78/142
Сума договору:
300 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний