-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Відновлення трансформатора Т-4...×-
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Відновлення трансформатора Т-4 Київської ГЕС пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-011922-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245197
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа,...×-
Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
- ID: UA-2026-08-31-011912-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245193
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44168316ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15820000-2 «Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виро...×-
ДК 021:2015: 15820000-2 «Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів»
- ID: UA-2026-08-31-011918-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245191
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач,...×-
Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь (Відновлення асфальтобетонного покриття та тротуарної плитки після проведення ремонтних робіт інженерних мереж підприємства, поточний ремонт)
- ID: UA-2026-08-31-011908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245187
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31150000-2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Джерело безперебійного жи...×-
ДК 021:2015 – 31150000-2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Джерело безперебійного живлення Eaton 5E Gen2 2200 USB IEC або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-011910-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245186
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-08-31-011897-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245184
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів автомоб...×-
Послуги зі страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів (ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245183
Військова частина А2788 ЄДРПОУ: 07686319ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:34350000-5 – Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автом...×-
ДК 021:2015:34350000-5 – Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини зимові)
- ID: UA-2026-08-31-011907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245182
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34002938ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015;30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-011906-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245181
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР"ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02001328ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект демонстраційного мультимедійного обладнання Тип1- ID: UA-2026-08-31-011901-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245180
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "РАТНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754298ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти (Крохмаль кукурудзяний для закладі...×-
ДК 021:2015 - 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти (Крохмаль кукурудзяний для закладів освіти Бродівської міської ради )
- ID: UA-2026-08-31-011900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245179
Відділ освіти Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 44143490ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні проводи- ID: UA-2026-08-31-011894-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245178
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроквадроцикл- ID: UA-2026-08-31-011898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245173
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 01:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проєктно-вишукувальні роботи по об’єкту спеціального призначення “Капітальний ремонт водов...×-
Проєктно-вишукувальні роботи по об’єкту спеціального призначення “Капітальний ремонт водовідвідної та дренажної системи льотного поля аеродрому ХХХХХХ”
- ID: UA-2026-08-31-011877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245172
Військова частина А3641 ЄДРПОУ: 09542151ДК 021:2015: 45222200-1 Проектування військових об’єктівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи- ID: UA-2026-08-31-011890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245170
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -