• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:34350000-5 – Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини зимові)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

1 540 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
49
хв
44
сек
Гарантія - 46 200.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c491cda1006249e6a852ba5b655442be
Внутрішній номер закупівлі: 30245182
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011907-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
Контактна особа: Яна Логвіненко +380674089233 zakupivli.medpomosh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 540 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:45 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:45 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:45 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 540 000.00 Автомобільні шини зимові