-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:34350000-5 – Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини зимові)
Оголошено тендер
1 848 000.00
UAH
Номер:
aca33470e95f4adb85cae5cb876d14dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014058-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34002938
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Вишгородський район, смт. Красятичі, ВУЛИЦЯ ВОЗДВИЖЕНСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34002938
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Вишгородський район, смт. Красятичі, ВУЛИЦЯ ВОЗДВИЖЕНСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 848 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:34350000-5 – Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини зимові)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
31.08.2026 17:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автомобільна шина 215/75R16С зима
Кількість
216 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина 235/65R16С зима
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина 215/70R15С зима
Кількість
36 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина 225/70R15C зима
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Автомобільна шина 195/65 R15 зима
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 848 000.00 UAH