• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

21 201.74 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
15
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c39328e8652b45ef8cbb8a04ce17bd7e
Внутрішній номер закупівлі: 30245193
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011912-a   
Замовник: БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Ліпінський Богдан +380957095194 b.lipinskyi@esbu.gov.ua https://esbu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 21 201.74 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:45 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:45 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:45 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴21 201.74 Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8