-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
Оголошено тендер
21 201.74
UAH
Номер:
355439c066d44000af82725c348698b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013143-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44168316
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44168316
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
21 201.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
31.08.2026 16:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6491010 - Керівництво та управління у сфері економічної безпеки
Сума21 201.74 UAH