• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електроквадроцикл

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 10.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 10.09.26 01:00)

507 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
15
год
50
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5278bd412e30447285d2f859a04cdd8e
Внутрішній номер закупівлі: 30245173
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011898-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Контактна особа: Дмитро КОВАЛЬ +380567565208 dimakoval29121980@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 507 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:44 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:44 - 10.09.2026 01:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:44 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 11.09.2026 13:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴507 333.33 Електроквадроцикл