• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів (ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)

45 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
36
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0557704277b044a3ab3e177166719390
Внутрішній номер закупівлі: 30245183
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011899-a   
Замовник: Військова частина А2788
Контактна особа: Михайло Дроздов +380444041052 megadrozd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 45 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:44 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:44 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:44 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 000.00 Послуги зі страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів (ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги)