-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів (ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги)
Оголошено тендер
45 000.00
UAH
Номер:
acc17d7e1dd248fdb275579f8e3f11a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014212-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А2788
×
-
Код ЄДРПОУ:
07686319
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А2788
×
-
Код ЄДРПОУ:
07686319
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
45 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів (ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума45 000.00 UAH