-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь (Відновлення асфальтобетонного покриття та тротуарної плитки після проведення ремонтних робіт інженерних мереж підприємства, поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011908-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
17 897 102.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
14
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5ae8340fc0a14d55aebb6320a3adc3a0
Внутрішній номер закупівлі:
30245187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011908-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ключка Ірина 380503661698 kliuchka.i.o@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
17 897 102.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:47 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:47 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:47 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 897 102.00 Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь (Відновлення асфальтобетонного покриття та тротуарної плитки після проведення ремонтних робіт інженерних мереж підприємства, поточний ремонт)