• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь (Відновлення асфальтобетонного покриття та тротуарної плитки після проведення ремонтних робіт інженерних мереж підприємства, поточний ремонт)

Оголошено тендер

21 476 522.40 UAH
Номер: 3db41e81ac9b4d169cdcef3caa9b7cd0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014346-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Харківські теплові мережі"
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Очікувана вартість: 21 476 522.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь (Відновлення асфальтобетонного покриття та тротуарної плитки після проведення ремонтних робіт інженерних мереж підприємства, поточний ремонт)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 31.08.2026 17:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума21 476 522.40 UAH