-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностики несправностей та технічного обслуговування комп’ютерного томографу R...×-
Послуги з діагностики несправностей та технічного обслуговування комп’ютерного томографу REVOLUTION EVO
- ID: UA-2026-08-31-012207-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245484
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 42489785ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-012203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245482
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал" ЄДРПОУ: 03353845ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для реалізаці...×-
Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-08-31-012200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245479
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура кнопкова код ДК 021:2015:42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапа...×-
Арматура кнопкова код ДК 021:2015:42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2026-08-31-012195-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245477
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990795ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спеціальної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу...×-
Послуги зі спеціальної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції; підвищення кваліфікації та перепідготовка поліцейських та цивільного персоналу охорони
- ID: UA-2026-08-31-012197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245476
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245474
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода мінеральна (Код 15980000-1 - Безалкогольні напої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельног...×-
Вода мінеральна (Код 15980000-1 - Безалкогольні напої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-012199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245473
ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-08-31-012192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245472
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бетон- ID: UA-2026-08-31-012191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245471
ТОВ Сумитеплоенерго ЄДРПОУ: 33698892ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання- ID: UA-2026-08-31-012193-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245470
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 8 мм- ID: UA-2026-08-31-012184-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245469
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 09111400-4 Деревне паливоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення бактеріологічних досліджень- ID: UA-2026-08-31-012190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245468
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 34004453ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мікрофон Behringer BU100- ID: UA-2026-08-31-012172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245467
ДП "Військова частина А2166" ЄДРПОУ: 08137796ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум (ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-08-31-012189-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245466
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 03188524ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи поточний ремонт приміщень адмінб...×-
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи поточний ремонт приміщень адмінбудівлі ВП № 2 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області для впровадження системи "Custody records" за адресою: вул. Б.Хмельницького, 42, м. Овруч, Коростеньського району, Житомирської області.
- ID: UA-2026-08-31-012187-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245465
Головне управління Національної поліції в Житомирській області ЄДРПОУ: 40108625ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-