• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

9 534 204.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
33
сек
Гарантія - 250 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3e481d7ee4534b56b5baa5fe4e788385
Внутрішній номер закупівлі: 30245479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012200-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Контактна особа: Андрій Баран +380673437626 prozorro@vdng.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 534 204.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:16 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 534 204.17 Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»