• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»

Оголошено тендер

11 441 045.00 UAH
Номер: 5cee0d8284b344eaa73c1dd18eb877ab
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014647-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 11 441 045.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Дата опублікування: 31.08.2026 18:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стіл з лавою 1800х1025 мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
Cтіл вуличний 1000х1000х740мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Стіл барний D750, h=1150мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Cтіл вуличний круглий D750, h=740мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 18 штука
Період постачання (не задано)
Cтіл вуличний 800х800х740мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 35 штука
Період постачання (не задано)
Стіл з двома лавами 1500х1800мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 108 штука
Період постачання (не задано)
Стілець з тримачем для милиць 700х720х820мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 66 штука
Період постачання (не задано)
Стілець без поручнів та без тримача для милиць 700х720х820мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 28 штука
Період постачання (не задано)
Стілець барний 585х514х1035мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 32 штука
Період постачання (не задано)
Стілець без підлокотників 627х669(460)х795(460)мм
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 80 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 441 045.00 UAH