-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи поточний ремонт приміщень адмінбудівлі ВП № 2 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області для впровадження системи "Custody records" за адресою: вул. Б.Хмельницького, 42, м. Овруч, Коростеньського району, Житомирської області.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012187-a
Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи поточний ремонт приміщень адмінбудівлі ВП № 2 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області для впровадження системи "Custody records" за адресою: вул. Б.Хмельницького, 42, м. Овруч, Коростеньського району, Житомирської області. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 2 263 957,18 без ПДВ. Код економічної класифікації видатків бюджету: 2240. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: вересень 2026 року
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 263 957.18 ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи поточний ремонт приміщень адмінбудівлі ВП № 2 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області для впровадження системи "Custody records" за адресою: вул. Б.Хмельницького, 42, м. Овруч, Коростеньського району, Житомирської області.