-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи поточний ремонт приміщень адмінбудівлі ВП № 2 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області для впровадження системи "Custody records" за адресою: вул. Б.Хмельницького, 42, м. Овруч, Коростеньського району, Житомирської області.
Оголошено тендер
2 716 748.62
UAH
Номер:
829d7d7c5a244afa8302e3d03b95da39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013494-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 716 748.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи поточний ремонт приміщень адмінбудівлі ВП № 2 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області для впровадження системи "Custody records" за адресою: вул. Б.Хмельницького, 42, м. Овруч, Коростеньського району, Житомирської області.
Примітки:
1. Місце знаходження замовника: Україна, Житомирська область, м. Житомир, 10008.
2. Категорія замовника: правоохоронні органи держави.
3. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями.
4. Кошти загального фонду Державного бюджету та кошти місцевого бюджету.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума2 716 748.62 UAH