-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012193-a
Завершена
11 144.95
UAH з ПДВ
Номер:
e40ba98ace4b479685444488eac8e25e
Внутрішній номер закупівлі:
30245470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012193-a
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кукса Наталія Миколаївна 380322582564 kuksanataliya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.
На період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням Особливостей.
Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю послуг з технічного обслуговування системи газопостачання за кодом ЄЗС ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки з очікуваною вартістю 9333,00 грн. без ПДВ. Ідентифікатор закупівлі - UA-2026-08-06-007040-a.
Очікувана вартість у річному плані закупівель становить 11 199,60 грн з ПДВ (оскільки операція підлягає оподаткуванню ПДВ).
Зазначені відкриті торги були автоматично відмінені електронною системою закупівель 14 серпня 2026р. внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Підтвердженням цьому є звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-06-007040-a від 14 серпня 2026р.
Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації до відміненої закупівлі.
Сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість становить 9287,46 грн без ПДВ, що не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі в оголошенні відмінених відкритих торгів (9 333,00 грн без ПДВ).
Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі послуг за предметом закупівлі: Послуги з технічного обслуговування системи за кодом ЄЗС ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки, Замовник здійснює закупівлю зазначених послуг на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей за ціною 9 287,46 грн (без ПДВ). Оскільки обраний Виконавець є платником ПДВ, до суми договору додається ПДВ у розмірі 1 857,49 грн. Загальна сума договору з ПДВ складає 11 144,95 грн, що не перевищує суму згідно річного плану закупівель (11 199,60 з ПДВ).
Очікувана вартість:
11 144.95 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описпiсляоплата 100% протягом 30 календарних днів з моменту підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих Послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписПослуги надаються протягом терміну дії Договору, але в будь-якому випадку не пізніше 31.12.2026 року.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях110 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обстеження підземного газопроводу-вводу при довжині газопроводу: 51-100 м/п
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Перевірка футляру на зовнішній стіні будинку на щільність
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Технічне обстеження надземної частини газопроводу : 21-50 м/п
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Технічне обстеження надземної частини газопроводу- вводу- відключаючий пристрій -електроізоляційний фланець
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Технічне обстеження надземної частини газопроводу- вводу- відключаючий пристрій -кран
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Технічний огляд ШРП
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Пуск ШРП
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Зупинка ШРП
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Перевірка щільності вводу газопроводу з допомогою контрольної трубки
Кількість
8 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Припинення (обмеження) розподілу природного газу-відключення шляхом закриття крана із встановленням пломби: діаметр до ДУ 50мм
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Відновлення розподілу природнього газу- підключення шляхом відкриття крана із знаттям пломби; діаметр до Ду 50 мм
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44907200
-
Адреса:
04116, Україна, Київ, вул. Шолуденка,1
Ціна пропозиції
11 144.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
257079472ba84e5784f1c586d560de2c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012193-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44907200
-
Адреса:
04116, Україна, Київ, вул. Шолуденка,1
Номер договору:
552
Сума договору:
11 144.95 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 287.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний