-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012190-a
Завершена
53 690.00
UAH без ПДВ
Номер:
0c4fbf3c36244105a92e2e23ec9be871
Внутрішній номер закупівлі:
30245468
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012190-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34004453
-
Адреса:
21030, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вербська Марина 380432665404 vocdil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
КНП «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної Ради» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-08-19-013708-a.
Операція з постачання послуг звільняється від оподаткування податком на додану вартість на підставі підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Очікувана вартість:
53 690.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за фактично надані Послуги здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту та на підставі підписаного Сторонами Акта наданих Послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписВиконавець зобов’язаний розпочати надання Послуг упродовж 7 (семи) календарних днів з моменту подання заявки.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бактеріологічний посів матеріалу на стрептокок групи А (S.pyogenes)
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Бактеріологічний посів сечі на мікрофлору
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Бактеріологічний посів слизу із зіву на мікрофлору
Кількість
40 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Бактеріологічний посів слизу із носу на мікрофлору
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Бактеріологічний посів спинномозкової рідини (ліквор)
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Бактеріологічний посів матеріалу з рани
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Бактеріологічний посів випорожнень на кишкову флору
Кількість
250 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Контактна особа:
Оксана Бланар 0432652265 cmdc@ukr.net
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська,68
Ціна пропозиції
53 690.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
aaef629f26a842008e9cd05f7c8eb5d2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012190-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, Київська,68
Номер договору:
32890639
Сума договору:
53 690.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Бактеріологічний посів матеріалу на стрептокок групи А (S.pyogenes): 113.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів сечі на мікрофлору: 151.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів слизу із зіву на мікрофлору: 160.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів слизу із носу на мікрофлору: 112.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів спинномозкової рідини (ліквор): 222.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів матеріалу з рани: 209.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів випорожнень на кишкову флору: 170.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів сечі на мікрофлору: 151.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів слизу із зіву на мікрофлору: 160.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів слизу із носу на мікрофлору: 112.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів спинномозкової рідини (ліквор): 222.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів матеріалу з рани: 209.00000 UAH без ПДВ
Бактеріологічний посів випорожнень на кишкову флору: 170.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний