• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з проведення бактеріологічних досліджень

Оголошено тендер

53 690.00 UAH
Номер: 8f412eecea104508a70e119bab3e76df
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014378-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 53 690.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:39
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бактеріологічний посів матеріалу на стрептокок групи А (S.pyogenes)
Код ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Бактеріологічний посів сечі на мікрофлору
Код ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Кількість 10 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Бактеріологічний посів слизу із зіву на мікрофлору
Код ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Кількість 40 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Бактеріологічний посів слизу із носу на мікрофлору
Код ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Бактеріологічний посів спинномозкової рідини (ліквор)
Код ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Бактеріологічний посів матеріалу з рани
Код ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Бактеріологічний посів випорожнень на кишкову флору
Код ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних досліджень
Кількість 250 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти отримані з НСЗУ
Сума53 690.00 UAH