• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 23:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 23:00)

47 300 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
04
хв
30
сек
Гарантія - 236 500.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cbdeafd8b09d4052842db766f6d8cbec
Внутрішній номер закупівлі: 30245482
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012203-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
Контактна особа: Чорненький Василь Володимирови 380960393309 NEOANAHARSYS@YAHOO.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 47 300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:16 - 08.09.2026 23:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴47 300 000.00 Електрична енергія