-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
56 760 000.00
UAH
Номер:
2fcfe279239b457d9abba3c0202fa750
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014638-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вулиця Старий Поділ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вулиця Старий Поділ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
56 760 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
31.08.2026 18:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
6370000 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума56 760 000.00 UAH