-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)- ID: UA-2024-09-20-012579-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22660399
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)- ID: UA-2024-09-20-012055-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22659874
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг утеплений (куртка, напівкомбінезон, брюки жіночі на резинці) (К...×-
Спеціальний робочий одяг утеплений (куртка, напівкомбінезон, брюки жіночі на резинці) (Код ДК 021:2015 - 18130000-9 Спеціальний робочий одяг)
- ID: UA-2023-10-26-012551-a
- Дата створення : 26.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19429243
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
1 Лот - Штани чоловічі; 2 Лот – Напівкомбінезон, (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний роб...×-
1 Лот - Штани чоловічі; 2 Лот – Напівкомбінезон, (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
- ID: UA-2023-05-16-014946-a
- Дата створення : 16.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17794792
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
1 Лот - Куртка; 2 Лот – Штани чоловічі на гумці (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робо...×-
1 Лот - Куртка; 2 Лот – Штани чоловічі на гумці (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
- ID: UA-2023-05-16-014878-a
- Дата створення : 16.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17794725
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
1 Лот - Куртка; 2 Лот - Штани чоловічі; 3 Лот – Штани чоловічі на гумці; 4. Лот – Напівком...×-
1 Лот - Куртка; 2 Лот - Штани чоловічі; 3 Лот – Штани чоловічі на гумці; 4. Лот – Напівкомбінезон (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
- ID: UA-2023-05-16-014812-a
- Дата створення : 16.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17794657
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар: Напiвкомбiнезон утепл. "ЭЛИТОН", т.син/син. (M (48-50), 170-176); Куртка...×-
Товар: Напiвкомбiнезон утепл. "ЭЛИТОН", т.син/син. (M (48-50), 170-176); Куртка утепл. "ЭЛИТОН", т.син/яскр.синiй (L (50-52), 182-188)
- ID: UA-2022-12-13-009030-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16229125
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
1 Лот - Куртка утеплена; 2 Лот - Напівкомбінезон утеплений; 3 Лот - Напівкомбінезон утепле...×-
1 Лот - Куртка утеплена; 2 Лот - Напівкомбінезон утеплений; 3 Лот - Напівкомбінезон утеплений, (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
- ID: UA-2022-10-10-003504-a
- Дата створення : 10.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15539058
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальний робочий одяг: Напівкомбінезон НОВАТОР (L (50-52), 170-176); Напівкомбінезон НО...×-
Спеціальний робочий одяг: Напівкомбінезон НОВАТОР (L (50-52), 170-176); Напівкомбінезон НОВАТОР (L (50-52), 182-188); Напівкомбінезон НОВАТОР (M (48-50), 182-188); Напівкомбінезон НОВАТОР (M (48-50), 170-176);Напівкомбінезон НОВАТОР (XL (52-54), 170-176); Напівкомбінезон НОВАТОР (XL (52-54), 182-188); Напівкомбінезон НОВАТОР (XXL (56-58), 182-188); Напівкомбінезон НОВАТОР (XXL (56-58), 170-176); Напівкомбінезон НОВАТОР (XXXL (60-62), 182-188); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (L (50-52), 170-176); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (L (50-52), 182-188); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (M (48-50), 182-188); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (M (48-50), 170-176); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (XL (52-54), 170-176); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (XL (52-54), 182-188); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (XXL (56-58), 182-188); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (XXL (56-58), 170-176); Куртка "Новатор", волошк./т.синій (XXXL (60-62), 182-188); Штани робочі "Лидер", т.синій (L (50-52), 170-176); Штани робочі "Лидер", т.синій (XL (52-54), 170-176); Штани робочі "Лидер", т.синій (XXL (56-58), 170-176)
- ID: UA-2022-04-19-001464-a
- Дата створення : 19.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14522013
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали: Куртка утепл. "ЭЛИТОН", т.син/яскр.синiй (L (50-52), 182-188); Куртка...×-
Матеріали: Куртка утепл. "ЭЛИТОН", т.син/яскр.синiй (L (50-52), 182-188); Куртка утепл. "ЭЛИТОН", т.син/яскр.синiй (XXL (56-58), 182-188); Куртка утепл. "ЭЛИТОН", т.син/яскр.синiй (XXL (56-58), 170-176); Куртка утепл. "ЭЛИТОН", т.син/яскр.синiй (XXXL (60-62), 182-188); Напiвкомбiнезон утепл. "ЭЛИТОН", т.син/син. (L (50-52), 182-188); Напiвкомбiнезон утепл. "ЭЛИТОН", т.син/син. (XXL (56-58), 182-188); Напiвкомбiнезон утепл. "ЭЛИТОН", т.син/син. (XXL (56-58), 170-176); Напiвкомбiнезон утепл. "ЭЛИТОН", т.син/син. (XXXL (60-62), 182-188).
- ID: UA-2021-10-22-004810-a
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12096425
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спецодяг: Куртка "Форвард" чорний/сірий M (48-50), 182-188; Куртка "Форвард...×-
Спецодяг: Куртка "Форвард" чорний/сірий M (48-50), 182-188; Куртка "Форвард" чорний/сірий XL (52-54), 182-188; Напiвкомбiнезон "Форвард", чорний/сірий M (48-50), 182-188; Напiвкомбiнезон "Форвард", чорний/сірий L (50-52), 182-188; Напiвкомбiнезон "Форвард", чорний/сірий XL (52-54), 182-188
- ID: UA-2021-09-15-001485-c
- Дата створення : 15.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11529913
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спецодяг: Напівкомбінезон рибальський 46р.; Рибацький напівкомбінезон 44/45р. (темно-зелен...×-
Спецодяг: Напівкомбінезон рибальський 46р.; Рибацький напівкомбінезон 44/45р. (темно-зелений) ПК-02
- ID: UA-2021-07-22-004490-c
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10826636
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спецодяг: Напівкомбінезон рибальський 46р.- ID: UA-2021-05-24-006436-b
- Дата створення : 24.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10008548
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спецодяг: Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L (50-52),170-176;Курт...×-
Спецодяг: Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L (50-52),170-176;Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий M (48-50),170-176; Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L (50-52), 182-188; Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий XL (52-54),170-176; Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий XXL (56-58),182-188; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L (50-52), 170-176; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий M(48-50), 170-176; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L(50-52), 182-188; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий XL(52-54),170-176; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий XXL(56-58), 182-188
- ID: UA-2021-04-27-005029-c
- Дата створення : 27.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9700648
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спецодяг: Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L (50-52),170-176;Курт...×-
Спецодяг: Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L (50-52),170-176;Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий M (48-50),170-176; Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L (50-52), 182-188; Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий XL (52-54),170-176; Куртка "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий XXL (56-58),182-188; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L (50-52), 170-176; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий M(48-50), 170-176; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий L(50-52), 182-188; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий XL(52-54),170-176; Напівкомбінезон "Перформер", т.синій/чорний/помаранчевий XXL(56-58), 182-188
- ID: UA-2021-04-20-007993-a
- Дата створення : 20.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9594966
Комунальне підприємство "Сервісний центр" ЄДРПОУ: 33313609ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -