-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
1 Лот - Куртка; 2 Лот – Штани чоловічі на гумці (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-014878-a
Завершена
117 695.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 588.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 588.47 UAH
Номер:
7aaff692f57d4c50a3eb09907d53c370
Внутрішній номер закупівлі:
17794725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-16-014878-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Сервісний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33313609
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Преображенська, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мнацаканян Артавазд Місакович 380487054380 kpsc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 695.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2023 18:32 - 21.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2023 18:32 - 24.05.2023 00:00
Аукціон:
з 24.05.2023 13:22
Період кваліфікації:
24.05.2023 00:01 - 29.05.2023 11:47
Період завантаження договору:
04.06.2023 00:00 - 14.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 695.00 1 Лот - Куртка; 2 Лот – Штани чоловічі на гумці