• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

спецодяг

Оголошено тендер

117 695.00 UAH
Номер: 883cf6b8c0bb471aaa2893b2e59e7945
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-16-006549-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Сервісний центр"
Замовник: Комунальне підприємство "Сервісний центр"
Очікувана вартість: 117 695.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: спецодяг
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 16.05.2023 17:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума117 695.00 UAH