-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
1 Лот - Куртка; 2 Лот – Штани чоловічі на гумці (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-014878-a
Завершена
117 695.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 588.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 588.47 UAH
Період уточнення:
16.05.2023 18:32 - 21.05.2023 00:00
Відповідь надана
Предмет закупівлі
Номер:
2ffc285014304c6dbf3aad6f330c340f
Дата опублікування:
17.05.2023 12:03
Опис:
Шановний замовнику. У тендерній документації наведено загальний вигляд виробів. Приведені фото чоловічих костюмів. Вам потрібні чоловічі чи жіночі костюми. Це впливає на модель.
Відповідь:
Шановний Учасник!
У тендерну документацію будуть внесені зміни.
Дякуємо за звернення!
Дата відповіді:
17.05.2023 17:03