• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)

Торги відмінено

194 128.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 970.64 UAH
Номер: 1ef93621ab1240adab82ed58867e93d5
Внутрішній номер закупівлі: 22659874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-20-012055-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Сервісний центр"
Контактна особа: Мнацаканян Артавазд Місакович 380487054380 kpsc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 194 128.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.09.2024 16:28 - 02.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.09.2024 16:28 - 05.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 9fca86f5ba594ee4bd78d6a2e1e3e2ba
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час розгляду першого питання порядку денного: Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: Уповноваженою особою Замовника всупереч вимог ч. 2 статті 4 ЗУ «Про публічні закупівлі», під час оприлюднення річного плану закупівлі для проведення закупівлі Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг») не зазначено інформацію щодо коду економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів). Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 04.10.2024 15:35 - 15.10.2024 00:00
Дата опублікування: 04.10.2024 15:35
Дата виконання: 15.10.2024 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴194 128.00 Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)