-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
Оголошено тендер
194 128.00
UAH
Номер:
01f59a18796a44b7bb72df82c6a77861
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-20-015123-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Сервісний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33313609
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Сервісний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33313609
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
194 128.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування:
20.09.2024 16:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума194 128.00 UAH