-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
1 Лот - Штани чоловічі; 2 Лот – Напівкомбінезон, (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-014946-a
Завершена
35 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 177.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 177.80 UAH
Номер:
107b4b6050894461bda74780d13759ab
Внутрішній номер закупівлі:
17794792
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-16-014946-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Сервісний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33313609
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Преображенська, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мнацаканян Артавазд Місакович 380487054380 kpsc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2023 18:54 - 21.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2023 18:54 - 24.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
24.05.2023 00:02 - 29.05.2023 11:55
Період завантаження договору:
04.06.2023 00:00 - 14.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 560.00 1 Лот - Штани чоловічі 2 Лот – Напівкомбінезон