-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-012579-a
Торги відмінено
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер:
7da9f4a6097943a8b6311c524cc2f46e
Внутрішній номер закупівлі:
22660399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-20-012579-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Сервісний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33313609
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мнацаканян Артавазд Місакович 380487054380 kpsc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2024 17:13 - 02.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2024 17:13 - 05.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e364912801744f6f8cb5d843455cafa4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: Уповноваженою особою Замовника всупереч вимог п.2 ч. 2 статті 4 ЗУ «Про публічні закупівлі», під час оприлюднення річного плану закупівлі для проведення закупівлі Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг») не зазначено інформацію щодо коду економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів).
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
04.10.2024 15:27 - 15.10.2024 00:00
Дата опублікування:
04.10.2024 15:27
Дата виконання:
15.10.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴220 000.00 Спеціальний робочий одяг (код ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)