• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

1 Лот - Куртка; 2 Лот - Штани чоловічі; 3 Лот – Штани чоловічі на гумці; 4. Лот – Напівкомбінезон (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)

Завершена

203 530.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 017.65 UAH
Номер: 3921af3ec5e7418ba827ef6ebed651cc
Внутрішній номер закупівлі: 17794657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-16-014812-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Сервісний центр"
Контактна особа: Мнацаканян Артавазд Місакович 380487054380 kpsc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 203 530.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.05.2023 18:13 - 21.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.05.2023 18:13 - 24.05.2023 00:00
Аукціон: з 24.05.2023 11:42
Період кваліфікації: 24.05.2023 00:02 - 29.05.2023 11:40
Період завантаження договору: 04.06.2023 00:00 - 14.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴203 530.00 1 Лот - Куртка; 2 Лот - Штани чоловічі; 3 Лот – Штани чоловічі на гумці; 4. Лот – Напівкомбінезон (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)