-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
спецодяг
Оголошено тендер
203 530.00
UAH
Номер:
73894b1d66d74e13a9d847ab628cce9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-17-007211-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Сервісний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33313609
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Преображенська, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Сервісний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33313609
-
Адреса:
65045, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Преображенська, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
203 530.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
спецодяг
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.01.2023 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума203 530.00 UAH