-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
1 Лот - Куртка; 2 Лот - Штани чоловічі; 3 Лот – Штани чоловічі на гумці; 4. Лот – Напівкомбінезон (ДК 021:2015 18130000-9 «Спеціальний робочий одяг»)
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-014812-a
Завершена
203 530.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 017.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 017.65 UAH
Період уточнення:
16.05.2023 18:13 - 21.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим